U bent hier:
- Home
- Fashion Team
- Mark van den Berg
Mark van den Berg
Algemeen directeur
Hoofdkantoor
32 jaar werkzaam bij Schulte Herenmode
Algemeen directeur met jarenlange ervaring binnen de modebranche. Specialist in strategisch mode inzicht, collectiesamenstelling en het leidinggeven binnen inkoop en retail. Zorgt voor een sterke balans tussen klassiek en modern en is opgeleid via Detex Mode en Retail.
Expertise & ervaring
- Balans tussen klassiek en modern
- Collectiesamenstelling
- Leidinggeven binnen inkoop en retail
- Strategisch mode-inzicht
- Detex Mode & Retail
Blogs geschreven door Mark

Mark is algemeen directeur van Schulte Herenmode en heeft jarenlange ervaring binnen de modebranche.
Hij combineert strategisch mode inzicht met een sterk gevoel voor collectie en stijl. Vanuit zijn rol stuurt hij zowel inkoop als retail aan en bewaakt hij de koers van het bedrijf. Daarbij zorgt hij voor een goede balans tussen klassiek en modern, passend bij de klant en de identiteit van Schulte.
Met zijn achtergrond bij Detex Mode en Retail en zijn brede ervaring weet Mark precies hoe een collectie en organisatie moeten kloppen, van strategie tot winkelvloer.
Mark's favoriete merken
Mark van den Berg Algemeen directeur
“Een sterke collectie begint bij een duidelijke visie en gevoel voor de klant.”
